תוכנת נדל״ן ליזמים וקבלנים

 

תוכנת נדל"ן – במבי נדל"נית

פתרון כולל לניהול פרויקט נדל"ן: שיווק, מכירות, פרסום, משכנת ניהול חוזים, בקרה תקציבית ושירות לקוחות.

בואו נודה על האמת, אנחנו משקיעים כספים רבים בפרסום ובשיווק, הרוב המוחלט של המתענינים לא מגיעים למשרדי המכירות ולא קונים דירה, הם התענינו בקמפיין אבל הלכו לבדוק גם את המתחרים ולא חזרו. פחות מ 1% מהלידים הופכים לחוזים. תוכנת נדל"ן "bmby נדלנית" תאפשר לכם להגדיל בלפחות 35% את יחסי ההמרה מלידים לחוזים!

תוכנת נדל"ן - פתרון כולל לניהול פרויקטים בנדל"ן
תוכנת נדל"ן "bmby נדלנית" משפרת בצורה מוכחת את יעילות השיווק הפרסום ואנשי המכירות. זו מערכת אינטרנטית מדהימה בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, מותאמת לכל הפלטפורמות – כל המידע זמין אונ-ליין, מאפשרת ניהול אופטימלי של פרויקט נדל"ן – מכל מקום ובכל זמן!
אנחנו עושים זאת היום במעל 1,500 משרדי מכירות ב 21 מדינות, נשמח אם תאפשרו לנו להציג לכם איך, אני משוכנע שתתרשמו.

אז להתראות בקרוב

מארק זאבי – מנכ"ל ב.מ.ב.י מערכות תוכנה בע"מ.

מהמחשב הנייח / נייד מצגות הנהלה – דו"חות ניהול מקיפים מוצגים ישירות מהמערכת על המסך – מהמשרד, מהבית או מחוף הים!
אפליקציה מתקדמת לטאבלט – שהולכת איתך לכל מקום

אפליקציה נדל"ן לסמארטפון – זמינה לך 24/7
חזרה למעלה

מנגנון קליטת לידים

רובוט מכירות - תוכנות נדל"ן

גידול מיידי במכירות! מנגנון קליטת הלידים מייצר גידול מיידי מ 30% ל 95% לפחות בכמות הלידים והמתעניינים הנאספים (כולל אתר אינטרנט, אינדקסים אינטרנטיים, קידום במנועי חיפוש, קמפיין פרסום, באנרים, דפי נחיתה, טלפוניה ועוד) ומבטיח המשך טיפול בלפחות 78% מהזדמנויות המכירה!

רובוט מכירות

יצירת מערך פעולות אוטומטיות – מותאמות לקוח – המבוצעות על לידים ומתעניינים, ליצירת שיפור משמעותי ביחס ההמרה ממתעניין לעסקה!
אחד הגורמים הקריטיים בדרך למכירה מוצלחת הוא מענה מיידי וענייני לכל הזדמנות מכירה. המערכת יודעת למפות סוג הפניה, מקור ההגעה שלה, הרלוונטיות שלה, סוג הנכס המבוקש, סביבת המגורים הרצויה, טווח המחירים הרלוונטי המעניינים את הפונה, ושולחת לו הודעה אישית ומיידית שפנייתו בנושא הספציפי התקבלה. איש המכירות שחוזר אליו כבר חמוש באינפורמציה העניינית הנדרשת על מנת להגדיל את סיכויי המכירה ולייעל את התהליך באופן משמעותי.

תוכנת נדל״ן במבי מאפשרת גם ביצוע פעולות אוטומטיות לשמירה על קשר עקבי ורציף עם לידים, מתעניינים ולקוחות – תוך מיפוי הפרוייקטים, האזורים והנכסים המעניינים אותם, כך שהפעולות המבוצעות עליהם הן עינייניות ורלוונטיות לכל מתעניין / לקוח, ומבטיחות שמירת רמת עניין גבוהה, ושביעות רצון לאורך זמן.

חזרה למעלה

CRM מתקדם – מודול השיווק והמכירות

crm נדל"ן - תוכנה לניהול שיווק ומכירות ושירות לקוחות

CRM וניהול תיק לקוח מלא – מובנה במערכת. מודול זה מאפשר שליטה מלאה על מערך השיווק והמכירות החל מכניסת מתעניין ועד לחתימת חוזה, פיקוח על אנשי המכירות, הפקת עשרות דו"חות מפורטים המנתחים את נתוני המתעניינים, המכירות והנכסים בחתכים שונים.

לכל מתעניין נפתח תיק לקוח המכיל את כל הפרטים והפעולות שנעשו בכל הנוגע לשימור הקשר איתו, תיעוד כל האינטראקציות, השיחות, והמפגישות עם הליד/מתעניין/לקוח, הקפצת התראות על משימות / פגישות שלא בוצעו, מעקב התנגדויות, התראות על לקוחות "מוזנחים" (שלא יצרו עימם קשר בפרק זמן מוגדר), ניהול יומן פגישות / משימות מלא, תיעוד דיוורים וסמס שנשלחו בכל תיק לקוח ועוד.. מעבר לתיעוד וארגון תיק הלקוח – משמש מודול זה ככלי קידום מהותי למנהל המכירות ולנציגי המכירות – ניהול משימות יומיות, עמידה ביעדים ומיקסום הזדמנויות המכירה.

הפקת המסמכים במערכת הנדלנית קלה, פשוטה ומתוחכמת כאחד. ניתן לקשר בקלות בין מסמך למסמך ולהפיק ישירות הצעת מחיר, להמירה לזיכרון דברים ולהפכו לבסוף לחוזה סופי, וכמובן שהכל מקושר ישירות לתיק הלקוח.

אחד היתרונות העיקריים של תוכנת נדלן במבי הוא בהיותה אינטגרטיבית – הכל מחובר להכל! כל מהלך שנכנס לתוכנה מעדכן מיידית את כל המערכות המודולים הרלוונטיים מה שמאפשר יתרונות ניהוליים יוצאי דופן. (לדוגמא: זיכרון דברים המופק ללקוח, ישירות מעדכן את המלאי (דירות, מחסנים וחניות) ולא מאפשר מכירת אותו הנכס פעמיים. מאוחר יותר כאשר זיכרון הדברים הופך לחוזה, החוזה עובר ישירות למודול "המשכנת" כולל כל הפרטים הפיננסים ומאפשר המשך עבודה ישיר ללא צורך בהקלדה כפולה).

חזרה למעלה

תוכנת נדל"ן כולל מרכזיה טלפונים + crm

SALEPHONE – מרכזיית טלפון אינטגרלית

מערכת טלפוניה אינטגראלית, המבטיחה מענה מקסימאלי לכל פניה, קליטה אוטומטית של כל הלידים הטלפוניים, הקלטת שיחות ותיעוד בתיק הלקוח, ניהול וטיפול בשיחות שלא נענו, ושליטה ובקרה מלאים על אנשי המכירות, הסוכנים והמוקדנים – כולל שלוחות נייחות וטלפונים ניידים!
לפרטים נוספים לחץ כאן
חזרה למעלה

המשכנת – המודול הפיננסי

אפליקציה נדל"ן לסמרטפונים וטאבלטים

המודול הפיננסי מנהל את כל המהלכים הפיננסים של הלקוח מרגע החתימה על החוזה ועד למסירת הדירה בפועל. ייחודה של תוכנת נדלן במבי הוא בממשק הקיים בין מודול השיווק והמכירות – והמודול הפיננסי. תהליך אשר החל בהצעת מחיר, עבר להסכם ראשוני שעדכן את המלאי, והסתיים בחוזה אשר פתח אוטומטית ללקוח כרטסת במודול הפיננסי עם כל פרטי החוזה, וכל זאת בתהליך אוטומטי לחלוטין!
במודול הפיננסי קיימים כל הכלים הדרושים לניהול מלא של תשלומי הרוכשים, הפקת מסמכים חשבונאיים, חישובי ריביות והצמדות, התראות על פיגורים, הודעות על תשלומים צפויים, ניהול ערבויות ומשכנתאות ועוד.

תקציבית – מודול הבקרה התקציבית

מודול זה מאפשר מעקב תקציבי מדויק וחסכוני, החל מתהליך בדיקת הכדאיות של הפרויקט, דרך בניית התקציב, ניהול הזמנות העבודה והחוזים, ועד לאישור התשלום עבור חשבונות הספקים. בעזרת מחולל אוטומטי פשוט להפעלה מאפשרת מערכת במבי לבנות את תקציב הפרויקט לפרטי פרטים, להקים את כל הנכסים לרבות המחסנים והחניות ולעדכן את פרטי הקבלנים/ספקים על כל ההסכמים אתם.
מודות הבקרה התקציבית במערכת במבי גם מספק מידע מפורט אודות תזרים המזומנים הצפוי של הפרויקט. ע"י שילוב מודול הבקרה התקציבית השולט על ההוצאות, עם מודול "המשכנת" השולט על ההכנסות, ניתן לראות בבירור בכל רגע נתון את מצב הרווחיות החזוי, ולקבל את תזרים המזומנים המעודכן, ובכך להימנע מטעויות קריטיות.

שירות לקוחות – ניהול פניות דיירים

מודול שירות הלקוחות נותן מענה לניהול פניות הדיירים בשנת הבדק ולאורך כל תקופת האחריות. מודול השירות מאפשר ניהול כולל של מחלקת השירות, החל מניטור פניית הדייר וכלה בדו"חות המשקפים את התמונה הכוללת של הטיפול בפניות שנפתחו במחלקת שירות הלקוחות.

מודול השירות מאפשר להגדיר מחלקות ואנשי מקצוע ולהפנות אליהם ישירות את הפניה, לתעד ולעקוב אחר מהלך הטיפול ולבצע רישום של כל הנתונים הנוגעים לפניות שנפתחו לכל לקוח ולקוח. התוצאה המתקבלת היא קיצור משמעותי של זמן הטיפול בפניה / תלונה, חיסכון בעלויות ושביעות רצון גבוהה יותר של הדיירים.

מחקרים מצביעים כי אחוז גבוה של רוכשי דירות מופנים ע"י לקוחות מרוצים. כשמודדים את כמות הרכישות ע"י לקוחות מטופחים מכלל מחזור המכירות בענף הנדל"ן בין יזמים המיישמים מועדון לקוחות אקטיבי, לבין ממוצע השוק, מגיעים הפערים לכדי 30%! מערכת במבי מוכיחה כי שירות איכותי, מקצועי ומהימן הוא כלי השיווק האפקטיבי ביותר.

חזרה למעלה

מערכת דיוור – Email & SMS

מערכת דיוור מתקדמת אינטגרלית ב BMBY.System, הכוללת דיוור במייל ובסמס לרשימות תפוצה ו/או חתכי דיוור המתעדכנים אוטומטית (המוגדרים עפ"י צרכי הלקוח), סטטיסטיקות דיוור מפורטות לגבי נתוני הפתיחה (כולל שמות הנמענים שפתחו / לא פתחו / שגויים וכו'), מעקב אחר לחיצה על לינקים בתוך הדיוורים ומיפוי תחומי העניין של הנמענים (המאפשר ליצור אופטימיזציה מקסימלית של פעילות השיווק!), אפשרות דיוור על דרך השלילה (לכל מי שלא פתח, לכל מי שלא נרשם, לכל מי שלא לחץ על לינק וכו'), ועוד.
לפרטים נוספים לחץ כאן

 

חזרה למעלה

ניהול קמפיינים

מערכת מקיפה לניהול כל קמפייני השיווק והפרסום של הפרוייקטים, לניהול אופטימלי של תקציב הפרסום להשגת מקסימום החשיפה והאפקטיביות של הקמפיין תוך חיסכון בעלויות. המערכת כוללת מערך דו"חות ניהול מפורטים, דו"חות פרסום, בקרת עלות הליד בכל שלבי שרשרת המכירה, דו"חות בקרת מדיה ועוד.

דו"חות ניהול ו BI (Business Intelligence)

מערכת ה- BI והדו"חות הניהוליים במערכת במבי מעבדת ומנתחת באופן אוטומטי את כל הנתונים הנאספים באופן שוטף ע"י המערכת, ומספקת למשתמש את היכולת לקבל בכל רגע נתון דו"חות מפורטים על כל פעילות השיווק והמכירות של של כל פרוייקט.

בלחיצת כפתור ניתן לקבל דו"חות מכירות יומיים / תקופתיים לפי אנשי מכירות, בחתך לפי סוגי נכסים, לפי פרוייקטים, בחתך לפי אזור גאוגרפי, מצב הפרויקט בכל חתך (תזרים, מלאי, מכירות וכו'), לנתח בזמן אמת ביקושים של לסוג נכסים מסויים / פרוייקט מסויים ולעדכן מחירונים בהתאם, לקבל ניתוח ופירוט מלא של יחסי ההמרה מליד לעסקה (על כל שלבי שרשרת המכירה), ניתוח מעמיק של פעילות הפרסום והשיווק ויעילותם – לצורך ביצוע אופטימיזציה, ניתוח של יעדים מול ביצוע, וכן דו"ח פייפליין מקיף ומדוייק המציג לא רק את סך תחזית המכירות, אלא אף מאפשר ניתוח של הרכבן ואיכותן (ברמת בשלות וסבירות אחוזי הסגירה של כל עסקה).

מחולל הדו"חות המובנה במערכת מאפשר יצירת דו"חות עצמאיים בכל חיתוך של פרמטרים שעולים על הדעת, ויצירת דו"ח-על-דו"ח למיקוד מקסימלי של הנתונים הדרושים.

מערכת bmby נדלנית מייעלת את עבודת הקבלנים והיזמים ובנוסף שימוש במערכת webapp יצר פתרון טכנולוגי ועסקי מושלם.

במערכת webapp יצר פתרון טכנולוגי ועסקי מושלם

לקוחות מספרים

 • ניכר כי מי שעומד מאחורי מערכת כה מקיפה מבין הצרכים הייחודיים ואת המציאות הדינאמית בתחום הנדל"ן
  דיוויד ספלמן, מנהל מחלקת קליטה, מועצה אזורית גולן
 • תוכנת נדל"ן במבי מייצרת שני יתרונות מהותיים. הראשון: ניהול חכם של מתעניינים ע"י איש המכירות, והשני: פיקוח מנהל השיווק על המתרחש בלחיצת כפתור
  רן בן אברהם, סמנכ"ל שיווק צמח המרמן
 • זה קרוב לעשור תוכנת נדל"ן במבי מוכיחה את עצמה כבחירה נכונה ויעילה לגיוס ושימור לקוחות ולשיפור במעקב אחר אנשי מכירות באתרי המכירות השונים
  אבי פורמן, סמנכ"ל שיווק (לשעבר), אזורים
 • BmBy הביאה לשיפור ועליה בביצועי מנהלי המכירות באתרי החברה, וכן בקבלת החלטות ניהוליות מדויקות ונכונות בכל נושא השיווק והפרסום
  רז שרייבר, מנהל מכירות ארצי, אשדר
 • באמצעות מערכת BmBy הצלחנו בעשרות פרויקטים בנדל"ן שליוויתי במהלך השנים להגדיל את מחזור המכירות בלמעלה מ-30%, אני לא מבין איך עבדנו קודם
  שלומי אופיר, בעל חברת שיווק נדל"ן
 • במבי מלווה אותי קרוב לעשור בישראל ובחו"ל. כמי ש'גדל עם המערכת' מהיום הראשון, אני אומר בבטחה, זהו כלי חובה לניהול הפעילות הכוללת בחברת נדל"ן
  דני דניאל, מנהל שיווק, קבוצת חנן מור
 • כלי חובה לכל איש מקצוע בתחום הנדל"ן, מרמת איש המכירות דרך מנהל השיווק ועד ליזם עצמו. ענף הנדל"ן נתן קפיצה בזכות המערכת
  משה טוריסקי, מנהל שיווק, אלדר
 • חיפשנו מערכת לשיווק ולניהול המשכנת, מצאנו ב BmBy מערכת מתקדמת ונוחה לתפעול המכירות וניהול החוזים
  עוזי שיריזלי, מנכ"ל(לשעבר), י.ד. לוי אלברט