web-app

אתר אפליקטיבי למשרדי תיווך ולפרויקטים בנדל"ן

האינטרנט עבר דירה, בעידן המובייל מעל 55% מהגלישה נעשית דרך סמארטפונים וטאבלטים כדי להגיע ללקוחות שלכם כדאי לדבר איתם בשפה שלהם! במבי גאה להשיק פתרון יחודי האידיאלי עבורכם

ה web-app הוא אתר ואפליקציה בחבילה אחת

  • אתר אינטרנט רציני למשרדך המשדר יוקרה, רצינות ואמינות

  • אפליקציה מתקדמת לטאבלט – שהולכת איתך לכל מקום

  • אפליקציה לסמארטפון – זמינה לך 24/7

web-app פותח בטכנולוגייה מתקדמת ב- Html5, CSS3.
אנחנו בונים לך אתר אינטרנט המותאם אוטומטית לכל אמצעי המדיה – האתר שלך פועל 24/7 מכל מקום, מאפשר לך להביא זרם בלתי פוסק של לקוחות ולהציג באופן אופטימלי את הנכסים שלך!

יתרונות השימוש באתר אפליקטבי 'web-app'

נגישות 24/7 בכל מקום - מכל מכשיר

האפליקציה המתקדמת יוצרת חווית גלישה הזמינה לכל המכשירים הניידים והטאבלטים, ללא הבדלי יצרן, מסך או מערכת הפעלה, נגישה 24/7 בכל מקום לכל הלקוחות שלך.

הגדלת לידים

אתר אינטרנט עסקי המותאם לסלולר מרחיב את הדרכים בהם אתה יכול להגיע לקהל היעד שלך ולמקסם את איסוף וכמות הלידים המגיעים אלייך.

אתר מרשים המותאם למשרדי תיווך, יזמים וקבלנים

מקושר אונליין לנכסים בתוכנת תיווך המתקדמת של במבי. הלידים נכנסים ישירות לתוך תוכנת נדל״ן במבי, הנכסים מסונכרנים אונליין ומוצגים ישירות באתר.

האתר בנוי על מערכת WordPress המותאמת ביותר לקידום בגוגל:

קידום במנועי חיפוש להגברת החשיפה ללקוחות פוטנציאליים.

ניהול מרבי של הלקוחות והנכסים שלך בכל זמן ובכל מקום.

יש לך שאלה? התקשר 04-959-79-89

או

אתרים לדוגמה

שאלות נפוצות ותשובות

בואו נשים לרגע זכוכית מגדלת על האותיות הקטנות והכוכביות שאף אחד לא אוהב בעמוד זה ריכזנו עבורך תשובות לשאלות הנפוצות ביותר שלקוחות חדשים שואלים אותנו. אנו מאמנים שאתה צריך לקבל את התמונה המלאה לפני שתקבל החלטה.

ממש לא. המערכת יודעת לשאוב את כל הנתונים שיש ברשותך בדוחות אקסל לדורותיהם. אין פרט מידע שיש ברשותך שילך לאיבוד- הרי זה כל הרעיון במערכת שלנו.

זה מעולה. כל ארגון באמת נמדד בהון האנושי שהוא מגייס ומטפח לאורך השנים. יש רק בעיה אחת- אנשים הם לא רובוטים ולא תוכנת מחשב ולכן אין להם את היכולת להימנע מטעויות אנוש. בתחום יזמות הנדל"ן כל טעות כזו: אי חזרה אל לקוח בזמן, אבדן פרטי ההתקשות איתו וכו', עולה לך כסף, הרבה מאד כסף. אין צורך לספר לך שנדל"ן זו המכירה היקרה ביותר שאדם מבצע בחייו.

נכון. אתה יכול לשלוח מהנייד SMS חינם וללא הגבלה. עם זאת, התהליכים האוטומטיים מקצרים לך את משך ההתעסקות עם התוכנה ומגורמים לך לנצל את הזמן לדבר החשוב ביותר- לסגור עסקאות. דבר נוסף, חוק הספאם מחייב אותך לאפשר הסרה מרשימת תפוצה לכל נמען, רק בעזרת מערכת ה-BMBY תוכל לנהל את זה בצורה מושכלת ומותאמת לדרישות החוק, אחרי הכל אתה עובד בתיווך ולא בשליחת אסמסים…

ראשית, אנו הראשונים להסכים שהמידע שלך זה לב ליבו העסק, זה הדבר הכי חשוב שיש לך. משפט חכם אומר שאפשר לקחת ממך את הנכסים המוחשיים: רכב, דירה, משרדים, אבל את הבלתי מוחשיים: הקשרים עם חוג הלקוחות והידע האדיר שצברת- אף אחד לא ייקח לך. עם זאת, חשוב לזכור: אני מעניקים שירות לכ-2,700 חברות ועסקים מובילים במשק הישראלי, ואני מחויבים לתקני ISO מחמירים בכל הנוגע למידע שלך ושל לקוחות אחרים. אנחנו נותנים שירות! לא עוסקים במידע שלך או של לקוחות אחרים. ובדיוק כמו שאנחנו מחויבים אליך, אתה צריך להיות מחויב אלינו ולא לתת גישה עם שם משתמש והסיסמא לאף אחד בעולם מלבדך.

במערכת קיים ממשק Invoice בו תוכל להפיק חשבוניות וקבלות בקליק אחד!

נכון ומאוד. עם זאת חשוב לזכור, כל עסק שנמצא בצמיחה ובתהליכי למידה ומקסום הביזנס, אין 'זבנג וגמרנו'. אין קיצורי דרך. זה מחייב אותך להתמדה, נחישות ונכונות ליצור שינוי אמיתי. וזאת כדי שכשניפגש בעתיד, בכנסים, ברמת כוסית אצלך במשרד, בסדנה מקצועית- אתה תגיד לנו: "עכשיו כשהכל מדיד אצלי בעסק אני יודע לזהות איפה אני טוב יותר ואיפה אני צריך להשתפר". בלי המחויבות שלך- המערכת תישאר ריקה מתוכן.

נכון. הדרכות וליווי מקצועי עולות כסף. נוכל להציע לך אופציה של הדרכה טלפונית ללא תשלום, עם זאת, כוחו של מפגש פרונטלי, עם מדריך מקצועי שיושב במשרדיך ישפר את מיומנויות העובדים בצורה משמעותית.

מספרים עלינו

מעבר לשירות מקצועי, לקוחות bmby זוכים ליחס אישי ואדיב. לפניכם תגובות של כמה מלקוחותינו.

X