bmby 4Expert

מערכת הפעלה לשיפור המכירות והניהול של משרדי תיווך

bmby 4Expert – תוכנת תיווך בגרסה חדשה אשר תוכננה ונבנתה על בסיס נסיון וידע מצטברים בענף התיווך בישראל מביאה בשורה חדשה לתחום תוכנות תווך הנדלן בישראל. תוכנת bmby 4Expert נותנת פתרון טכנולוגי ועסקי מושלם לכלל צרכיו הניהוליים של משרד תווך הנדלן בעידן האינטרנט והמובייל.

איך תמכרו יותר דירות בעזרת תוכנת bmby 4Expert ?

התאימו נכסים ללקוחות ולקוחות לנכסים!

בשילוב סוכן חכם המתריע על נכסים חדשים ומתאימים עבור הלקוחות שלכם.

שלטו על מערך השיווק והמכירות שלכם!

הקמת תיקי נכסים ולקוחות ושליטה מלאה בתהליך המכירה מכניסת מתעניין ועד לחתימת חוזה. מאפשר לכם ולסוכנים שלכם לנהל משימות יומיות, לעמוד ביעדים ולמקסם הזדמנויות מכירה.

הפיקו דוחו``ת ניהול

מפורטים המנתחים את נתוני המתעניינים, הנכסים והמכירות בחתכים שונים.

היכונו לשיגור הדיוור!

מערכת דיוור אלקטרוני וב-SMS מתקדמת המאפשרת בקלות ובנוחות לשגר מייל בתוך שניות ליעד! כוללת מעקב וניתוח של תוצאות הדיוור.

פרסמו דירות ישירות מתוכנת התיווך!

באתר yad2 (יד2), לוחות נדל"ן אחרים ובאתר האינטרנט שלכם.

השתמשו במאגר נכסים ארצי המתעדכן אונליין!

נאסף מכל לוחות הנדל"ן המובילים בארץ.

שתפו פעולה עם מערכת ה- MLS

הכוללת דירות בבלעדיות של 2,500 מתווכים ומשרדי תיווך.

מאגר דירות הגדול והמעודכן בישראל Online

60 שניות והדירה אצלך! זו הפעם הראשונה שנבנה עבורך המתווך מאגר דירות מלא המעודכן ישירות ובשיתוף פעולה הדוק עם yad2, מדלן (בקרוב), WinWin ולוחות אחרים כל הדירות המתפרסמות באתרים אלה עוברות טיוב קפדני ומועברות אליך תוך 60 שניות בממוצע מרגע פרסומן ישירות לתוכנת תיווך

מערכת MLS ארצית לשיתוף פעולה בין מתווכים

רוצה למכור את הדירה שגייסת מהר ובמחיר מקסימלי? יש לך לקוחות שמחפשים דירה שיש אותה למתווך אחר? גייסנו עבורך 2,500 משרדי תיווך ומתווכים שיכולים לעזור למכור ולהרוויח יותר ישירות מתוכנת bmby 4Expert. אתה יכול לפרסם חינם! את הדירה לכל המתווכים – זו מהפכה אמיתית!

מערכת לפרסום ישיר בלוחות המובילים בישראל - yad2, מדלן , WinWin ולוחות אחרים

נמאס לך לעדכן ולהקפיץ כל הזמן את הדירות באתרי הלוחות ובאתר שלך? מנגנון בלעדי שבנינו יחד עם yad2, מדלן (בקרוב), WinWin והלוחות האחרים יאפשר לך בנוחות ובמהירות לעשות זאת ישירות מ תוכנת תיווך גולד, עכשיו באמת יהיה לך יותר זמן לעסקים ולמשפחה.

תצוגה על מפות של Google

רוצה לראות את כל הנכסים על מפה אחת? גם את זה בנינו עבורך בתוכנת bmby 4Expert GOLD, מעכשיו אתה לא חייב לראות את הדירות בטבלה משעממת, קליק אחד וכל הדירות מופיעות על מפה צבעונית, המערכת החכמה שבנינו ב תוכנת תיווך GOLD תציג לך דירות ברדיוס

CRM מתקדם – מודול השיווק והמכירות

  • לכל מתעניין נפתח תיק לקוח המכיל את כל הפרטים והפעולות שנעשו כדי לשמור עימו על קשר איתו, תיעוד כל האינטראקציות, השיחות והמפגשים ושמירת מסמכים רלוונטיים בתיק.
  • הפקת מהירה של מסמכים כמו הצעת מחיר, זיכרון דברים וחוזה ישירות מתיק הלקוח/ בעל נכס.
  • הקפצת התראות על משימות/פגישות שלא בוצעו, מעקב התנגדויות, התראות על לקוחות "מוזנחים" (שלא יצרו עימן קשר בפרק זמן מוגדר), ניהול יומן פגישות/ משימות מלא, תיעוד דיוורים וסמס שנשלחו בכל תיק לקוח/נכס ועוד…
  • מערכת אינטגרטיבית, כל מהלך שנכנס לתוכנה מעדכן מיד את שאר המערכות (חוזה המופק ללקוח מעדכן ישירות את מלאי הנכסים).

תוכנת תיווך ביד ומייד!

לעבוד על התוכנה בכל זמן ובכל מקום bmby 4Expert תוכנת התיווך היחידה שמותאמת לכל המכשירים: מחשב, אייפון, אייפד, אנדרואיד וכל הסמארטפונים והטאבלטים האחרים

עם תוכנת bmby 4Expert החדשה של במבי העבודה שלך תראה אחרת!

גירסה חדשה של תוכנת תיווך במבי בממשק גרפי מדהים מותאם איפון, אייפד ואנדרואיד יעניק לך חווית שימוש שעוד לא ראית (תעלה במהלך רבעון 2) לרוכשים עכשיו השדרוג חינם!

פרסום ישיר ב yad2 לוח מדלן ועוד…

לא נמאס לכם להקפיץ ולעדכן דירות כל הזמן?! עם המנגנון הבלעדי שבנינו יחד עם yad2 , מדלן ולוחות אחרים תוכלו לשים לזה סופסוף סוף ולפרסם ישירות מתוכנת תיווך במבי שלכם.

מערכת MLS ארצית לשיתוף פעולה בין מתווכים 2,500 משרדי תיווך ומתווכים שיכולים לעזור לכם למכור ולהרוויח יותר! שתפו איתם פעולה ותוכלו למכור את הדירה שגייסתווך אחר!

מודול התאמת נכס-לקוח

  • התאמת נכס ללקוח ולהיפך. מערכת bmby יודעת לסדר את הנכסים המתאימים ביותר לדרישת הלקוח למעלה וככל שמתרחקים יורדת רמת ההתאמה.
  • סוכן אוטומטי הנותן לסוכן התראה כל פעם שנכנס נכס חדש המתאים לדרישת אחד מלקוחותיו.

ניהול דוחות

בלחיצת כפתור ניתן לקבל דו”חות מכירות יומיים / תקופתיים לפי סוכנים, בחתך לפי סוגי נכסים, בחתך לפי אזור גאוגרפי, לנתח בזמן אמת ביקושים של לסוג נכסים מסוים ולעדכן מחירונים בהתאם, לקבל ניתוח ופירוט מלא של יחסי ההמרה מליד לעסקה (על כל שלבי שרשרת המכירה), ניתוח מעמיק של פעילות הפרסום והשיווק ויעילותם – לצורך ביצוע אופטימיזציה, ניתוח של יעדים מול ביצוע, וכן דו”ח פייפליין מקיף ומדוייק המציג לא )רק את סך תחזית המכירות, אלא אף מאפשר ניתוח של הרכבן ואיכותן (ברמת בשלות וסבירות אחוזי הסגירה של כל עסקה.
מחולל הדו”חות המובנה במערכת מאפשר יצירת דו”חות עצמאיים בכל חיתוך של פרמטרים שעולים על הדעת, ויצירת דו”ח-על-דו”ח למיקוד מקסימלי של הנתונים הדרושים.

מערכת דיוור – SMS&Mail

  • דיוור במייל ובסמס לרשימות תפוצה ו/או חתכי דיוור המתעדכנים אוטומטית (המוגדרים עפ"י צרכי הלקוח).
  • סטטיסטיקות דיוור מפורטות לגבי נתוני הפתיחה (כולל שמות הנמענים שפתחו/ לא פתחו/ שגויים וכו').
  • מעקב אחרי לחיצה על לינקים בתוך הדיוורים ומיפוי תחומי העניין של הנמענים (המאפשרת ליצור אופטימיזציה מקסימלית של פעילות השיווק!)
  • אפשרות דיוור על דרך השלילה (לכל מי שלא פתח, לא נרשם, לא לחץ על לינק וכו') ועוד.

יש לך שאלה? התקשר 03-5617003

או

שאלות נפוצות ותשובות

בואו נשים לרגע זכוכית מגדלת על האותיות הקטנות והכוכביות שאף אחד לא אוהב בעמוד זה ריכזנו עבורך תשובות לשאלות הנפוצות ביותר שלקוחות חדשים שואלים אותנו. אנו מאמנים שאתה צריך לקבל את התמונה המלאה לפני שתקבל החלטה.

ממש לא. המערכת יודעת לשאוב את כל הנתונים שיש ברשותך בדוחות אקסל לדורותיהם. אין פרט מידע שיש ברשותך שילך לאיבוד- הרי זה כל הרעיון במערכת שלנו.

זה מעולה. כל ארגון באמת נמדד בהון האנושי שהוא מגייס ומטפח לאורך השנים. יש רק בעיה אחת- אנשים הם לא רובוטים ולא תוכנת מחשב ולכן אין להם את היכולת להימנע מטעויות אנוש. בתחום יזמות הנדל"ן כל טעות כזו: אי חזרה אל לקוח בזמן, אבדן פרטי ההתקשות איתו וכו', עולה לך כסף, הרבה מאד כסף. אין צורך לספר לך שנדל"ן זו המכירה היקרה ביותר שאדם מבצע בחייו.

נכון. אתה יכול לשלוח מהנייד SMS חינם וללא הגבלה. עם זאת, התהליכים האוטומטיים מקצרים לך את משך ההתעסקות עם התוכנה ומגורמים לך לנצל את הזמן לדבר החשוב ביותר- לסגור עסקאות. דבר נוסף, חוק הספאם מחייב אותך לאפשר הסרה מרשימת תפוצה לכל נמען, רק בעזרת מערכת ה-BMBY תוכל לנהל את זה בצורה מושכלת ומותאמת לדרישות החוק, אחרי הכל אתה עובד בתיווך ולא בשליחת אסמסים…

ראשית, אנו הראשונים להסכים שהמידע שלך זה לב ליבו העסק, זה הדבר הכי חשוב שיש לך. משפט חכם אומר שאפשר לקחת ממך את הנכסים המוחשיים: רכב, דירה, משרדים, אבל את הבלתי מוחשיים: הקשרים עם חוג הלקוחות והידע האדיר שצברת- אף אחד לא ייקח לך. עם זאת, חשוב לזכור: אני מעניקים שירות לכ-2,700 חברות ועסקים מובילים במשק הישראלי, ואני מחויבים לתקני ISO מחמירים בכל הנוגע למידע שלך ושל לקוחות אחרים. אנחנו נותנים שירות! לא עוסקים במידע שלך או של לקוחות אחרים. ובדיוק כמו שאנחנו מחויבים אליך, אתה צריך להיות מחויב אלינו ולא לתת גישה עם שם משתמש והסיסמא לאף אחד בעולם מלבדך.

במערכת קיים ממשק Invoice בו תוכל להפיק חשבוניות וקבלות בקליק אחד!

נכון ומאוד. עם זאת חשוב לזכור, כל עסק שנמצא בצמיחה ובתהליכי למידה ומקסום הביזנס, אין 'זבנג וגמרנו'. אין קיצורי דרך. זה מחייב אותך להתמדה, נחישות ונכונות ליצור שינוי אמיתי. וזאת כדי שכשניפגש בעתיד, בכנסים, ברמת כוסית אצלך במשרד, בסדנה מקצועית- אתה תגיד לנו: "עכשיו כשהכל מדיד אצלי בעסק אני יודע לזהות איפה אני טוב יותר ואיפה אני צריך להשתפר". בלי המחויבות שלך- המערכת תישאר ריקה מתוכן.

נכון. הדרכות וליווי מקצועי עולות כסף. נוכל להציע לך אופציה של הדרכה טלפונית ללא תשלום, עם זאת, כוחו של מפגש פרונטלי, עם מדריך מקצועי שיושב במשרדיך ישפר את מיומנויות העובדים בצורה משמעותית.

מספרים עלינו

מעבר לשירות מקצועי, לקוחות bmby זוכים ליחס אישי ואדיב. לפניכם תגובות של כמה מלקוחותינו.

מלא/י את הטופס ונציגינו יחזור אליך במהרה

או התקשר/י 03-5617003
X
צרו קשר עכשיו!
צור קשר עכשיו!