הבטחת איכות

bmby מחויבת לספק את הפתרונות האיכותיים ביותר ללקוחותיה כאשר כל פתרון מותאם באופן מושלם לצרכיו האינדיבידואליים של כל לקוח לשביעות רצונו המלאה, תוך עמידה קפדנית בלוחות הזמנים. ההתמקדות בלקוח וביצועי אבטחת איכות מוצלחים לאורך שנים משתקפים במעמדה המוביל והאמין של במבי בארץ ובעולם.

bmby מערכות תוכנה שומרת בקפידה על מחויבותה לאיכות מוצרים ושירותים בדרגה הגבוהה ביותר. הדגש בקווי המנחה, הנהלים והתהליכים בחברה הוא על אספקה עקבית של פתרונות איכות ייחודיים, המבטיחים את אמון ונאמנות לקוחות החברה.

החברה מוסמכת תקן ISO 9001:2000, מיישמת סטנדרטים בינלאומיים ופועלת בהתאם לקווי היסוד של ניהול איכות כולל TQM (Total Quality Management).

עובדי bmby, לכל אורך שרשרת הניהול, המחקר והפיתוח ושירות הלקוחות מחויבים למדיניות החברה אשר שמה דגש על פיתוח שוטף של פתרונות, הנמצאים בחזית הטכנולוגיה תוך עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר ושמירה על איכות ראשונה במעלה של מוצרי החברה ושירותיה. שביעות רצונם של לקוחותינו לטווח הארוך אפשרית, בין היתר, הודות לעמידתם האיתנה של עובדי החברה בהתחייבות זו.

מתודולוגיית השירות הכולל והמצוינות של bmby משתקפת במחויבות החברה ללקוחותיה הבאה לידי ביטוי ברתימת מערך רחב טווח, חדשני ומותאם אישית של טכנולוגיה ויכולות, המוביל לצמצום עלויות, הקטנת סיכונים, שיפור שביעות רצון לקוחות הקצה ויצירת הזדמנויות רווח חדשות.

מלא/י את הטופס ונציגינו יחזור אליך במהרה

או התקשר/י 03-5617003
X
צרו קשר עכשיו!
צור קשר עכשיו!