נתוני נדל"ן

מאגר נתוני הנדל"ן הותיק, הגדול והמעודכן בישראל

שמאי מקרקעין, מכוני מחקר, בנקים, חברות בנייה, עיריות ומשרדי ממשלה
משתמשים במאגר נתוני הנדל”ן לניתוח עסקאות ומצב הנדל”ן בישראל

מאגר נתוני נדל"ן

מאגר נדל”ן נאסף אונליין מטוייב ומתוחקר יום יום באמצעים טכנולוגיים ואנושיים. נסיוננו הרב באיסוף ועיבוד מידע בתחום הנדל”ן מאפשר לנו לספק לך מאגר דירות ונכסים אמין וזמין על כל ענף הנדל”ן בישראל.

מנוי על שירותי המגר של “נתוני נדל”ן” מאפשר גישה מידית, נוחה ומהירה למגוון עצום של מידע אמין בתחום הנדל”ן אשר אין שום דרך אחרת לאתרו.
המידע תמציתי וענייני. מערכת המידע פשוטה ונוחה לתפעול, אנו מאפשרים לך לאתר כל פריט מידע במהירות וביעילות.

השימוש במאגר דירות נדל"ן הינו על בסיס מנוי שנתי לאנשי נדל"ן בלבד

יתרונות המערכת

מאגר נתוני נדל”ן נאסף זמן רב בתחום הנדל״ן וכולל מידע על מחירי דירות למכירה ולהשכרה.
השימוש במאגר נדלן מקנה למשתמש יתרונות רבים:

  • ריכוז מאגר דירות בישראל במקום אחד
  • מחירי דירות מעודכנות אונליין
  • איסוף מאגר דירות מלוחות באינטרנט בזמן אמת
  • טיוב ותחקור יום יומי
  • מידע בפריסה ארצית
  • קישורים לתמונות הבנין ולאינפורמציה נוספת
  • תצוגה על גבי מפה

ועוד ועוד…

שירותי המידע כוללים:

מודעות דירות למכירה מתוחקרות

מדי יום מפורסמות מודעות דירות למכירה ודירות להשכרה רבות. מודעות אלו נאספות אוטומטית מטויבות, מתוחקרת ומועברות אליך בזמן אמת.

עסקאות נדל"ן

סקירה סיסטמטית של עסקאות מס שבח ומדורי נדל”ן בעיתונות הארצית והמקומית אחר כתבות הנדל”ן מאפשרת לך לאתר עסקאות נדל”ן שדווחו בכל זמן ובכל מקום

המידע הנאסף למאגר נדל"ן מאפשר לך מעקב אחר נכסים המוצעים בשוק ואחר עסקאות נדל"ן שבוצעו ומתאים במיוחד לשמאים, מכוני מחקר, בנקים, יזמים וכל גוף אחר הזקוק לנתוני אמת בענף הנדל"ן.

יש לך שאלה? התקשר 04-959-79-89

או

שאלות נפוצות ותשובות

בואו נשים לרגע זכוכית מגדלת על האותיות הקטנות והכוכביות שאף אחד לא אוהב בעמוד זה ריכזנו עבורך תשובות לשאלות הנפוצות ביותר שלקוחות חדשים שואלים אותנו. אנו מאמנים שאתה צריך לקבל את התמונה המלאה לפני שתקבל החלטה.

ממש לא. המערכת יודעת לשאוב את כל הנתונים שיש ברשותך בדוחות אקסל לדורותיהם. אין פרט מידע שיש ברשותך שילך לאיבוד- הרי זה כל הרעיון במערכת שלנו.

זה מעולה. כל ארגון באמת נמדד בהון האנושי שהוא מגייס ומטפח לאורך השנים. יש רק בעיה אחת- אנשים הם לא רובוטים ולא תוכנת מחשב ולכן אין להם את היכולת להימנע מטעויות אנוש. בתחום יזמות הנדל”ן כל טעות כזו: אי חזרה אל לקוח בזמן, אבדן פרטי ההתקשות איתו וכו’, עולה לך כסף, הרבה מאד כסף. אין צורך לספר לך שנדל”ן זו המכירה היקרה ביותר שאדם מבצע בחייו.

נכון. אתה יכול לשלוח מהנייד SMS חינם וללא הגבלה. עם זאת, התהליכים האוטומטיים מקצרים לך את משך ההתעסקות עם התוכנה ומגורמים לך לנצל את הזמן לדבר החשוב ביותר- לסגור עסקאות. דבר נוסף, חוק הספאם מחייב אותך לאפשר הסרה מרשימת תפוצה לכל נמען, רק בעזרת מערכת ה-BMBY תוכל לנהל את זה בצורה מושכלת ומותאמת לדרישות החוק, אחרי הכל אתה עובד בתיווך ולא בשליחת אסמסים…

ראשית, אנו הראשונים להסכים שהמידע שלך זה לב ליבו העסק, זה הדבר הכי חשוב שיש לך. משפט חכם אומר שאפשר לקחת ממך את הנכסים המוחשיים: רכב, דירה, משרדים, אבל את הבלתי מוחשיים: הקשרים עם חוג הלקוחות והידע האדיר שצברת- אף אחד לא ייקח לך. עם זאת, חשוב לזכור: אני מעניקים שירות לכ-2,700 חברות ועסקים מובילים במשק הישראלי, ואני מחויבים לתקני ISO מחמירים בכל הנוגע למידע שלך ושל לקוחות אחרים. אנחנו נותנים שירות! לא עוסקים במידע שלך או של לקוחות אחרים. ובדיוק כמו שאנחנו מחויבים אליך, אתה צריך להיות מחויב אלינו ולא לתת גישה עם שם משתמש והסיסמא לאף אחד בעולם מלבדך.

במערכת קיים ממשק Invoice בו תוכל להפיק חשבוניות וקבלות בקליק אחד!

נכון ומאוד. עם זאת חשוב לזכור, כל עסק שנמצא בצמיחה ובתהליכי למידה ומקסום הביזנס, אין ‘זבנג וגמרנו’. אין קיצורי דרך. זה מחייב אותך להתמדה, נחישות ונכונות ליצור שינוי אמיתי. וזאת כדי שכשניפגש בעתיד, בכנסים, ברמת כוסית אצלך במשרד, בסדנה מקצועית- אתה תגיד לנו: “עכשיו כשהכל מדיד אצלי בעסק אני יודע לזהות איפה אני טוב יותר ואיפה אני צריך להשתפר”. בלי המחויבות שלך- המערכת תישאר ריקה מתוכן.

נכון. הדרכות וליווי מקצועי עולות כסף. נוכל להציע לך אופציה של הדרכה טלפונית ללא תשלום, עם זאת, כוחו של מפגש פרונטלי, עם מדריך מקצועי שיושב במשרדיך ישפר את מיומנויות העובדים בצורה משמעותית.

מספרים עלינו

מעבר לשירות מקצועי, לקוחות bmby זוכים ליחס אישי ואדיב. לפניכם תגובות של כמה מלקוחותינו.

מלא/י את הטופס ונציגינו יחזור אליך במהרה

או התקשר/י 03-5617003
X
צרו קשר עכשיו!
צור קשר עכשיו!