bmby 4Real

מערכת הפעלה לשיפור המכירות והניהול של יזמי נדל"ן

תוכנת נדל”ן bmby 4Real משפרת בצורה מוכחת את יעילות השיווק הפרסום ואנשי המכירות. זו מערכת אינטרנטית מדהימה בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, מותאמת לכל הפלטפורמות – כל המידע זמין אונ-ליין, מאפשרת ניהול אופטימלי של פרויקט נדל”ן – מכל מקום ובכל זמן!
אנחנו עושים זאת היום במעל 1,500 משרדי מכירות ב 21 מדינות, ונשמח להציג גם לכם, משוכנעים שתתרשמו.

איך תמכרו יותר דירות בעזרת תוכנת bmby 4Real ?

מנגנון קליטת לידים

גידול מיידי במכירות! מנגנון קליטת הלידים מייצר גידול מיידי מ 30% ל 95% לפחות בכמות הלידים והמתעניינים הנאספים (כולל אתר אינטרנט, אינדקסים אינטרנטיים, קידום במנועי חיפוש, קמפיין פרסום, באנרים, דפי נחיתה, טלפוניה ועוד) ומבטיח המשך טיפול בלפחות 78% מהזדמנויות המכירה!

רובוט מכירות

יצירת מערך פעולות אוטומטיות – מותאמות לקוח – המבוצעות על לידים ומתעניינים, ליצירת שיפור משמעותי ביחס ההמרה ממתעניין לעסקה!
אחד הגורמים הקריטיים בדרך למכירה מוצלחת הוא מענה מיידי וענייני לכל הזדמנות מכירה. המערכת יודעת למפות סוג הפניה, מקור ההגעה שלה, הרלוונטיות שלה, סוג הנכס המבוקש, סביבת המגורים הרצויה, טווח המחירים הרלוונטי המעניינים את הפונה, ושולחת לו הודעה אישית ומידית שפנייתו בנושא הספציפי התקבלה. איש המכירות שחוזר אליו כבר חמוש באינפורמציה העניינית הנדרשת על מנת להגדיל את סיכויי המכירה ולייעל את התהליך באופן משמעותי.

תוכנת נדל״ן במבי מאפשרת גם ביצוע פעולות אוטומטיות לשמירה על קשר עקבי ורציף עם לידים, מתעניינים ולקוחות – תוך מיפוי הפרוייקטים, האזורים והנכסים המעניינים אותם, כך שהפעולות המבוצעות עליהם הן ענייניות ורלוונטיות לכל מתעניין / לקוח, ומבטיחות שמירת רמת עניין גבוהה, ושביעות רצון לאורך זמן.

CRM מתקדם – מודול השיווק והמכירות

CRM וניהול תיק לקוח מלא – מובנה במערכת. מודול זה מאפשר שליטה מלאה על מערך השיווק והמכירות החל מכניסת מתעניין ועד לחתימת חוזה, פיקוח על אנשי המכירות, הפקת עשרות דו”חות מפורטים המנתחים את נתוני המתעניינים, המכירות והנכסים בחתכים שונים.

לכל מתעניין נפתח תיק לקוח המכיל את כל הפרטים והפעולות שנעשו בכל הנוגע לשימור הקשר איתו, תיעוד כל האינטראקציות, השיחות, והמפגישות עם הליד/מתעניין/לקוח, הקפצת התראות על משימות / פגישות שלא בוצעו, מעקב התנגדויות, התראות על לקוחות “מוזנחים” (שלא יצרו עימם קשר בפרק זמן מוגדר), ניהול יומן פגישות / משימות מלא, תיעוד דיוורים וסמס שנשלחו בכל תיק לקוח ועוד.. מעבר לתיעוד וארגון תיק הלקוח – משמש מודול זה ככלי קידום מהותי למנהל המכירות ולנציגי המכירות – ניהול משימות יומיות, עמידה ביעדים ומיקסום הזדמנויות המכירה.

הפקת המסמכים במערכת bmby 4Expert קלה, פשוטה ומתוחכמת כאחד. ניתן לקשר בקלות בין מסמך למסמך ולהפיק ישירות הצעת מחיר, להמירה לזיכרון דברים ולהפכו לבסוף לחוזה סופי, וכמובן שהכל מקושר ישירות לתיק הלקוח.

אחד היתרונות העיקריים של תוכנת נדלן במבי הוא בהיותה אינטגרטיבית – הכל מחובר להכל! כל מהלך שנכנס לתוכנה מעדכן מיידית את כל המערכות המודולים הרלוונטיים מה שמאפשר יתרונות ניהוליים יוצאי דופן. (לדוגמא: זיכרון דברים המופק ללקוח, ישירות מעדכן את המלאי (דירות, מחסנים וחניות) ולא מאפשר מכירת אותו הנכס פעמיים. מאוחר יותר כאשר זיכרון הדברים הופך לחוזה, החוזה עובר ישירות למודול “המשכנת” כולל כל הפרטים הפיננסים ומאפשר המשך עבודה ישיר ללא צורך בהקלדה כפולה).

SALEPHONE – מרכזיית טלפון אינטגרלית

מערכת טלפוניה אינטגראלית, המבטיחה מענה מקסימאלי לכל פניה, קליטה אוטומטית של כל הלידים הטלפוניים, הקלטת שיחות ותיעוד בתיק הלקוח, ניהול וטיפול בשיחות שלא נענו, ושליטה ובקרה מלאים על אנשי המכירות, הסוכנים והמוקדנים – כולל שלוחות נייחות וטלפונים ניידים!

המשכנת – המודול הפיננסי

המודול הפיננסי מנהל את כל המהלכים הפיננסים של הלקוח מרגע החתימה על החוזה ועד למסירת הדירה בפועל. ייחודה של תוכנת נדלן במבי הוא בממשק הקיים בין מודול השיווק והמכירות – והמודול הפיננסי. תהליך אשר החל בהצעת מחיר, עבר להסכם ראשוני שעדכן את המלאי, והסתיים בחוזה אשר פתח אוטומטית ללקוח כרטסת במודול הפיננסי עם כל פרטי החוזה, וכל זאת בתהליך אוטומטי לחלוטין!
במודול הפיננסי קיימים כל הכלים הדרושים לניהול מלא של תשלומי הרוכשים, הפקת מסמכים חשבונאיים, חישובי ריביות והצמדות, התראות על פיגורים, הודעות על תשלומים צפויים, ניהול ערבויות ומשכנתאות ועוד.

תקציבית – מודול הבקרה התקציבית

מודול זה מאפשר מעקב תקציבי מדויק וחסכוני, החל מתהליך בדיקת הכדאיות של הפרויקט, דרך בניית התקציב, ניהול הזמנות העבודה והחוזים, ועד לאישור התשלום עבור חשבונות הספקים. בעזרת מחולל אוטומטי פשוט להפעלה מאפשרת מערכת במבי לבנות את תקציב הפרויקט לפרטי פרטים, להקים את כל הנכסים לרבות המחסנים והחניות ולעדכן את פרטי הקבלנים/ספקים על כל ההסכמים אתם.
מודות הבקרה התקציבית במערכת במבי גם מספק מידע מפורט אודות תזרים המזומנים הצפוי של הפרויקט. ע”י שילוב מודול הבקרה התקציבית השולט על ההוצאות, עם מודול “המשכנת” השולט על ההכנסות, ניתן לראות בבירור בכל רגע נתון את מצב הרווחיות החזוי, ולקבל את תזרים המזומנים המעודכן, ובכך להימנע מטעויות קריטיות.

שירות לקוחות – ניהול פניות דיירים

מודול שירות הלקוחות נותן מענה לניהול פניות הדיירים בשנת הבדק ולאורך כל תקופת האחריות. מודול השירות מאפשר ניהול כולל של מחלקת השירות, החל מניטור פניית הדייר וכלה בדו”חות המשקפים את התמונה הכוללת של הטיפול בפניות שנפתחו במחלקת שירות הלקוחות.

מודול השירות מאפשר להגדיר מחלקות ואנשי מקצוע ולהפנות אליהם ישירות את הפניה, לתעד ולעקוב אחר מהלך הטיפול ולבצע רישום של כל הנתונים הנוגעים לפניות שנפתחו לכל לקוח ולקוח. התוצאה המתקבלת היא קיצור משמעותי של זמן הטיפול בפניה / תלונה, חיסכון בעלויות ושביעות רצון גבוהה יותר של הדיירים.

מחקרים מצביעים כי אחוז גבוה של רוכשי דירות מופנים ע”י לקוחות מרוצים. כשמודדים את כמות הרכישות ע”י לקוחות מטופחים מכלל מחזור המכירות בענף הנדל”ן בין יזמים המיישמים מועדון לקוחות אקטיבי, לבין ממוצע השוק, מגיעים הפערים לכדי 30%! מערכת במבי מוכיחה כי שירות איכותי, מקצועי ומהימן הוא כלי השיווק האפקטיבי ביותר.

יש לך שאלה? התקשר 03-5617003

או

ניהול קמפיינים

מערכת מקיפה לניהול כל קמפייני השיווק והפרסום של הפרוייקטים, לניהול אופטימלי של תקציב הפרסום להשגת מקסימום החשיפה והאפקטיביות של הקמפיין תוך חיסכון בעלויות. המערכת כוללת מערך דו”חות ניהול מפורטים, דו”חות פרסום, בקרת עלות הליד בכל שלבי שרשרת המכירה, דו”חות בקרת מדיה ועוד.

מערכת דיוור – Email & SMS

מערכת דיוור מתקדמת אינטגרלית ב BMBY.System, הכוללת דיוור במייל ובסמס לרשימות תפוצה ו/או חתכי דיוור המתעדכנים אוטומטית (המוגדרים עפ”י צרכי הלקוח), סטטיסטיקות דיוור מפורטות לגבי נתוני הפתיחה (כולל שמות הנמענים שפתחו / לא פתחו / שגויים וכו’), מעקב אחר לחיצה על לינקים בתוך הדיוורים ומיפוי תחומי העניין של הנמענים (המאפשר ליצור אופטימיזציה מקסימלית של פעילות השיווק!), אפשרות דיוור על דרך השלילה (לכל מי שלא פתח, לכל מי שלא נרשם, לכל מי שלא לחץ על לינק וכו’), ועוד.

דו”חות ניהול ו BI (Business Intelligence)

מערכת ה- BI והדו”חות הניהוליים במערכת במבי מעבדת ומנתחת באופן אוטומטי את כל הנתונים הנאספים באופן שוטף ע”י המערכת, ומספקת למשתמש את היכולת לקבל בכל רגע נתון דו”חות מפורטים על כל פעילות השיווק והמכירות של של כל פרוייקט.

בלחיצת כפתור ניתן לקבל דו”חות מכירות יומיים / תקופתיים לפי אנשי מכירות, בחתך לפי סוגי נכסים, לפי פרוייקטים, בחתך לפי אזור גאוגרפי, מצב הפרויקט בכל חתך (תזרים, מלאי, מכירות וכו’), לנתח בזמן אמת ביקושים של לסוג נכסים מסויים / פרוייקט מסויים ולעדכן מחירונים בהתאם, לקבל ניתוח ופירוט מלא של יחסי ההמרה מליד לעסקה (על כל שלבי שרשרת המכירה), ניתוח מעמיק של פעילות הפרסום והשיווק ויעילותם – לצורך ביצוע אופטימיזציה, ניתוח של יעדים מול ביצוע, וכן דו”ח פייפליין מקיף ומדוייק המציג לא רק את סך תחזית המכירות, אלא אף מאפשר ניתוח של הרכבן ואיכותן (ברמת בשלות וסבירות אחוזי הסגירה של כל עסקה).

מחולל הדו”חות המובנה במערכת מאפשר יצירת דו”חות עצמאיים בכל חיתוך של פרמטרים שעולים על הדעת, ויצירת דו”ח-על-דו”ח למיקוד מקסימלי של הנתונים הדרושים.

שאלות נפוצות ותשובות

בואו נשים לרגע זכוכית מגדלת על האותיות הקטנות והכוכביות שאף אחד לא אוהב בעמוד זה ריכזנו עבורך תשובות לשאלות הנפוצות ביותר שלקוחות חדשים שואלים אותנו. אנו מאמנים שאתה צריך לקבל את התמונה המלאה לפני שתקבל החלטה.

ממש לא. המערכת יודעת לשאוב את כל הנתונים שיש ברשותך בדוחות אקסל לדורותיהם. אין פרט מידע שיש ברשותך שילך לאיבוד- הרי זה כל הרעיון במערכת שלנו.

זה מעולה. כל ארגון באמת נמדד בהון האנושי שהוא מגייס ומטפח לאורך השנים. יש רק בעיה אחת- אנשים הם לא רובוטים ולא תוכנת מחשב ולכן אין להם את היכולת להימנע מטעויות אנוש. בתחום יזמות הנדל”ן כל טעות כזו: אי חזרה אל לקוח בזמן, אבדן פרטי ההתקשות איתו וכו’, עולה לך כסף, הרבה מאד כסף. אין צורך לספר לך שנדל”ן זו המכירה היקרה ביותר שאדם מבצע בחייו.

נכון. אתה יכול לשלוח מהנייד SMS חינם וללא הגבלה. עם זאת, התהליכים האוטומטיים מקצרים לך את משך ההתעסקות עם התוכנה ומגורמים לך לנצל את הזמן לדבר החשוב ביותר- לסגור עסקאות. דבר נוסף, חוק הספאם מחייב אותך לאפשר הסרה מרשימת תפוצה לכל נמען, רק בעזרת מערכת ה-BMBY תוכל לנהל את זה בצורה מושכלת ומותאמת לדרישות החוק, אחרי הכל אתה עובד בתיווך ולא בשליחת אסמסים…

ראשית, אנו הראשונים להסכים שהמידע שלך זה לב ליבו העסק, זה הדבר הכי חשוב שיש לך. משפט חכם אומר שאפשר לקחת ממך את הנכסים המוחשיים: רכב, דירה, משרדים, אבל את הבלתי מוחשיים: הקשרים עם חוג הלקוחות והידע האדיר שצברת- אף אחד לא ייקח לך. עם זאת, חשוב לזכור: אני מעניקים שירות לכ-2,700 חברות ועסקים מובילים במשק הישראלי, ואני מחויבים לתקני ISO מחמירים בכל הנוגע למידע שלך ושל לקוחות אחרים. אנחנו נותנים שירות! לא עוסקים במידע שלך או של לקוחות אחרים. ובדיוק כמו שאנחנו מחויבים אליך, אתה צריך להיות מחויב אלינו ולא לתת גישה עם שם משתמש והסיסמא לאף אחד בעולם מלבדך.

במערכת קיים ממשק Invoice בו תוכל להפיק חשבוניות וקבלות בקליק אחד!

נכון ומאוד. עם זאת חשוב לזכור, כל עסק שנמצא בצמיחה ובתהליכי למידה ומקסום הביזנס, אין ‘זבנג וגמרנו’. אין קיצורי דרך. זה מחייב אותך להתמדה, נחישות ונכונות ליצור שינוי אמיתי. וזאת כדי שכשניפגש בעתיד, בכנסים, ברמת כוסית אצלך במשרד, בסדנה מקצועית- אתה תגיד לנו: “עכשיו כשהכל מדיד אצלי בעסק אני יודע לזהות איפה אני טוב יותר ואיפה אני צריך להשתפר”. בלי המחויבות שלך- המערכת תישאר ריקה מתוכן.

נכון. הדרכות וליווי מקצועי עולות כסף. נוכל להציע לך אופציה של הדרכה טלפונית ללא תשלום, עם זאת, כוחו של מפגש פרונטלי, עם מדריך מקצועי שיושב במשרדיך ישפר את מיומנויות העובדים בצורה משמעותית.

מספרים עלינו

מעבר לשירות מקצועי, לקוחות bmby זוכים ליחס אישי ואדיב. לפניכם תגובות של כמה מלקוחותינו.

מלא/י את הטופס ונציגינו יחזור אליך במהרה

או התקשר/י 03-5617003
X
צרו קשר עכשיו!
צור קשר עכשיו!