תיווכית ™Bmby Agent

מערכת הפעלה למשרדי תיווך לניהול הלקוחות ושיפור המכירות

פלטפורמה מתקדמת לניהול משרד תיווך נדל”ן: שיווק, מכירות, פרסום ושירות לקוחות.
תוכנת תיווך מאפשרת ניהול מקיף וכולל של הלקוחות, הנסכים ואפילו סוכנים, כך יש למנהל המשרד שקיפות מלאה על כל מה שמתרחש. זו מערכת אינטרנטית מדהימה ללא צורך בתוכנת תיווך להורדה המאפשרת למורשים גישה מכל מקום, בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, המותאמת לכל הפלטפורמות (טאבלט וסמארטפון) וכך זמינה לכם 24/7.

איך תמכרו יותר דירות בעזרת תוכנת התיווך של bmby ?

אפליקציית תיווך

אפליקציה שתאפשר לך להגדיל הכנסות, לקבל שליטה ותמונת מצב מלאה און-ליין ולדייק את המשאים ומתנים שלך מכל מקום שתרצה.

ארזנו בשבילך את כל אנשי הקשר, הלקוחות הקיימים והפוטנציאליים, כל הנכסים לרכישה, לשכירויות והמסחריים לתוך מזוודה אחת ממש קטנה, כ”כ קטנה שהיא מזוודה בצורה של אפליקציה (אפילו לא תצטרך לענות על שאלות כמו “ארזת לבד” או “מישהו מסר לך חבילה לקחת בשבילו?”)

שאלות נפוצות ותשובות

בואו נשים לרגע זכוכית מגדלת על האותיות הקטנות והכוכביות שאף אחד לא אוהב בעמוד זה ריכזנו עבורך תשובות לשאלות הנפוצות ביותר שלקוחות חדשים שואלים אותנו. אנו מאמנים שאתה צריך לקבל את התמונה המלאה לפני שתקבל החלטה.

אין שום בעיה. תגדיר בתוכנה רק את אזור בית שאן בעבודה השוטפת, ואתה יודע איך זה בעסקים- לעולם אי אפשר לדעת מה קורה איפה, יום אחד ייכנס אליך לקוח שיחפש נכס להשקעה בבאר שבע או חיפה- כל המידע הזה נגיש לך בלחיצת כפתור אחת.

נכון. אתה יכול לשלוח מהנייד SMS חינם וללא הגבלה. עם זאת, התהליכים האוטומטיים מקצרים לך את משך ההתעסקות עם התוכנה ומגורמים לך לנצל את הזמן לדבר החשוב ביותר- לסגור עסקאות. דבר נוסף, חוק הספאם מחייב אותך לאפשר הסרה מרשימת תפוצה לכל נמען, רק בעזרת מערכת ה-BMBY תוכל לנהל את זה בצורה מושכלת ומותאמת לדרישות החוק, אחרי הכל אתה עובד בתיווך ולא בשליחת אסמסים… אהה, ודבר אחרון- כשתישלח הודעות ומיילים מהמערכת הכל יהיה ממוין, שקוף ומתועד- שום מידע לא הולך לאיבוד.

אשית, אנו הראשונים להסכים שהמידע שלך זה לב ליבו העסק, זה הדבר הכי חשוב שיש לך. משפט חכם אומר שאפשר לקחת ממך את הנכסים המוחשיים: רכב, דירה, משרדים, אבל את הבלתי מוחשיים: הקשרים עם חוג הלקוחות והידע האדיר שצברת- אף אחד לא ייקח לך. עם זאת, חשוב לזכור: אנו מעניקים שירות לכ-2,700 חברות ועסקים מובילים במשק הישראלי, ואנו מחויבים לתקני ISO מחמירים בכל הנוגע למידע שלך ושל לקוחות אחרים. בדיוק כמו שבחדר כספות בבנק יש כספת ששייכת רק לך ורק אתה יכול לפתוח אותה כך בדיוק גם אצלנו כל יוזר ויוזר הוא כמו כספת בבנק שרק אתה פותח אותו. תוכל גם לקבל יעוץ מקצועי ממוקד התמיכה והשירות שלנו בנושא מתן הרשאות.

נכון ומאוד. עם זאת חשוב לזכור, כל עסק שנמצא בצמיחה ובתהליכי למידה ומקסום הביזנס, אין ‘זבנג וגמרנו’. אין קיצורי דרך. זה מחייב אותך להתמדה, נחישות ונכונות ליצור שינוי אמיתי. וזאת כדי שכשניפגש בעתיד, בכנסים, ברמת כוסית אצלך במשרד, בסדנה מקצועית- אתה תגיד לנו: “עכשיו כשהכל מדיד אצלי בעסק אני יודע לזהות איפה אני טוב יותר ואיפה אני צריך להשתפר”. בלי המחויבות שלך- המערכת תישאר ריקה מתוכן.

במערכת קיים ממשק Invoice בו תוכל להפיק חשבוניות וקבלות בקליק אחד!

אתר אינטרנט זה הפנים של העסק שלך, הוא “מככב” על גבי כרטיסי הביקור שלך, על טפסים ודפי המכתבים שלך, בכל SMS שאתה שולח, נצל את הבמה ותחשוף אלפי לקוחות פוטנציאלים לנכסים נוספים באתר שלך. עסק שיש ברשותו אתר אינטרנט מקצועי, הערך שלו כלפי הלקוחות הפוטנציאליים- עולה.

מספרים אלינו

מעבר לשירות מקצועי, לקוחות bmby זוכים ליחס אישי ואדיב. לפניכם תגובות של כמה מלקוחותינו.

מלא/י את הטופס ונציגינו יחזור אליך במהרה

או התקשר/י 03-5617003
X
צרו קשר עכשיו!
צור קשר עכשיו!