למה bmby?

אוטומציה של תהליך קליטת הלידים מ- 30 ל- 95 !

אם גם אצלכם הלידים נשלחים במייל או בקבצי אקסל, והטלפונים לא מתועדים אוטומטית במערכת ה -crm, הגעתם למקום הנכון! מחקרים מוכיחים ש 70% מהלידים שלכם הולכים לאיבוד, אוטומציה נכונה של תהליך הקליטה תעזור לכם לטפל בכמעט 100% מהלקוחות הפונטציאליים. הישום של תהליך זה הוא פשוט והתוצאות מיידיות.

ניהול זמן

ממשק בין מערכת הטלפוניה ל crm – כל טלפון יכול להיות ליד!

ברוב העסקים קרוב ל 62% מהפניות הן טלפוניות – כמה שיחות אצלכם לא נענות? תוך כמה זמן חוזרים אצלכם ללקוח? יש לזה פתרון מעולה ולא יקר .

מערכת CRM

תגובה מיידית תוך שעה לכל ליד!

איכות הליד יורדת דרמטית החל מהשעה השניה. 68% מהפונים קונים אצל הראשון שחזר אליהם (בלי קשר למוצר ולמחיר) הלקוח מפרש תגובה מהירה כאיכות ואמינות!

ניהול זמן

חווית שימוש- עובדים, נהנים ומביאים תוצאות!

זוכרים את המסכים השחורים עם הטקסט הלבן או הירוק? מחקרים מוכיחים כי הצלחת ההטמעה ורמת השימוש של העובדים עולה ב- 79% במערכות ידידותיות ומעוצבות. האינטרנט והסמארטפונים הרגילו אותנו לממשקים צבעוניים וחוויתיים- מגיע לעובדים להנות מהתוכנה שלהם!

טיפים להתנגדויות

נגישות מכל פלטפורמה

53% מזמן הגלישה מתבצע מהסמארטפונים והטאבלטים. אנשי המכירות והמנהלים חייבים מערכת הנתמכת בכל הפלטפורמות המקובלות- אייפון, אנדרואיד,ווינדוס מובייל, בלקברי וכו’

מה זה למכור נדל"ן

רובוט תומך – ניפוי לידים

אנחנו יודעים שמאוד קשה לאיש מכירות לטפל מיידית ובצורה סדרתית בכל מתעניין, לצורך כך בנינו מנגנון אוטומטי שיודע לענות לכל פניה במייל או SMS ולשמור על ״חום הליד״ והכל בצורה פשוטה ונוחה.

הכנת תיק נכס

אינטגרציה של כל החברים מהפייסבוק וכל מקור אחר

אתם יודעים כמה עולה לכם כל ליד? (50-200 ₪ בממוצע תלוי בתחום) אם כבר הצלחתם לאסוף בפייסבוק וברשתות האחרות חברים ובטוח יש לכם מאגרים קודמים של לקוחות/ספקים/קשרים ששמורים אצלכם בקבצי אקסל כל אחד מהם הוא לקוח פוטנציאלי, כל חבר = ליד

מערכות דיוור אינטגרליות Mail & SMS

דמיינו לכם שיש לכם רובוט המסוגל לענות בצורה אוטומטית לכל ליד שמגיע בכל זמן הוא יודע להתאים את התשובות שלו לבקשות של הלקוח ולכוון אותו לאיש המכירות המתאים הוא יודע לשלוח תזכורות לפגישות וארועים, הוא יודע לשלוח ברכות לימי הולדת וחגים למעשה הוא יודע לשמור לנו על הלקוחות!

טיפ להבנת הגישה לקביעת מחיר הדירה

רובוט מכירות – איש המכירות המושלם!

דמיינו לכם שיש לכם רובוט המסוגל לענות בצורה אוטומטית לכל ליד שמגיע בכל זמן הוא יודע להתאים את התשובות שלו לבקשות של הלקוח ולכוון אותו לאיש המכירות המתאים הוא יודע לשלוח תזכורות לפגישות וארועים, הוא יודע לשלוח ברכות לימי הולדת וחגים למעשה הוא יודע לשמור לנו על הלקוחות!

המפתח למצגת מוצלחת

בקרה מלאה על יחסי ההמרה

מה אחוז הפגישות המבוטלות אצלכם? מה אחוז המתענינים שקיבלו הצעת מחיר? מה אחוז הסגירה של כל סוכן וסוכן? תהליך המכירה מורכב משלבים קבועים- אם נדע למדוד כל שלב ושלב נוכל לזהות את הסיבות לנטישת הלקוחות בין השלבים ולהגדיל את כמות העסקאות.

התמקדות במטרה

מתנה לכל מי שממלא טופס (ליד)

כולנו רוצים שהגולשים אצלנו באתר או בדפי הנחיתה ימלאו את הטופס הנכסף אבל חשבתם מה התמורה שאתם נותנים לו? תמורה נכונה תעלה את כמות הלידים במאות אחוזים! זה יכול להיות סדרת טיפים, מדריך מקוצר, שובר הנחה שנשלח במייל וכו’

מילים שעוזרות למכור

מלא/י את הטופס ונציגינו יחזור אליך במהרה

או התקשר/י 03-5617003
X
צרו קשר עכשיו!
צור קשר עכשיו!