MLS Gold - נכסים בלעדיים

אף עסקה לא הולכת לאיבוד!

מתווכים משתפים דירות עם מתווכים אחרים ומרווחים!
שירות MLS חינמי לכל משרדי תיווך בישראל בשיתוף yad2

מאגר דירות בלעדיות של משרדי תיווך – פרסום חינם!

יותר עסקאות בפחות זמן

ברגעים אלו ממש משתמשים כל המתווכים בארץ במנגנון שיתוף נכסים בבלעדיות. מערכת ה-MLS המתקדמת ביותר בישראל מבצעת עבורך את ההצלבה במערכת ומקשרת אותך עם המתווך המתאים לקידום העסקה המשותפת שלכם.

בלעדיות לתקופה ממושכת בעמלה מכובדת

אחידות באופן העבודה של המתווך ועבודה מקצוענית וממוקדת בשיתוף נכסים בבלעדיות, מאפשרת למתווך להתמקד בנכס ולייצג את האינטרסים של המוכר מחד ומאידך המוכרים לא יוכלו להתחכם או לשלם פחות: עמלה של 2% תהיה עמלה מוסכמת ועמידה איתנה מול הלחץ להורדת המחיר תיבלם על ידי הצגת עמדה אחידה.

חסיון מוחלט

אף מתווך לא מעוניין, שקולגות שלו ידעו על הלקוחות שלו ולכן פרטי הלקוחות שלך נותרים חסויים. המערכת בנוייה באופן המציג את הנכס שלך על יתרונותיו כולל התמונות, אך ללא פרטים מזהים על המוכר עצמו. אתה מחליט עם מי לשתף פעולה, מתי והיכן לחשוף את הפרטים.

להורדת טופס שיתוף פעולה בין מתווכים (צריך להיות לינק לטופס) הנך מוזמן להנות

פילוח אוטומטי וממוקד

מנגנון שיתוף נכסים בבלעדיות מאתר את המתווכים במערכת במבי באופן אוטומטי ומקשר אותך עם בעלי נכסים ולקוחות מתעניינים על פי עיר/איזור הנכס/המתעניין.

כל נכס בכל עיר בארץ בהישג ידך!

חשיפה מוגברת לנכסים

ברכות על זכיית הבלעדיות בנכס, עכשיו אתה יכול להציג ללקוח תוכנית שיווק ממוקדת, ולהביא ללקוח שלך את הקונים המתאימים ביותר לנכס שלו.
הנכס נחשף עכשיו לכמות מקסימאלית של מתווכים משתפי-פעולה וביחד יימצא לך הקונה המושלם עוד לפני שתספיק להגיד “במבי”.

להשיג בלעדיות בקלות

מתווך היודע להציג את עצמו ולהראות ללקוח כי הינו מעודכן באופן שוטף לגבי מגמות ושינויים במחירי הנכסים דרך מערכת MLS, יכול להמליץ על המחיר הנכון ביותר עבור המוכר, אבל לא רק: המוכר יבין ללא מילים כי אתה חדשני, מעודכן, מבין באיזור התמחותך ותוכל להדגיש בפניו את יתרונות הדירה על פני דירות אחרות. כמו גם על חסרונות ויתרונות השכונה והסביבה. הכי חשובה היא ההבנה, כי למעשה הנך מייצג את האינטרס של המוכר באופן האופטימאלי עבורו. אנחנו עוזרים לך להתקדם עוד לפני שבכלל התחלת לחפש למוכר קונים!

סינכרון בין המערכות

תתקדם איתנו למערכת חכמה, היודעת לשלב את מערכת ה-MLS עם הפלטפורמה של יד2 ועם מערכת ה-CRM בתוך במבי, כך שכל המידע ברור, נגיש, עדכני ומסודר בשבילך ולמען הצלחתך! הכל זמין עבורך בתוכנת התיווך שלך MLS GOLD.

הצטרף אל המצליחנים!

עסקה בה כולם מרוויחים

שימוש במערכת MLS היינו, שיתוף הנכס ב בלעדיות מגדיל את הסיכוי למכור את הנכס שלך במהירות: הנכס מועלה במערכת במבי וכן ביד2 עם נתונים כולל תמונות וככל שהמידע רב יותר, כך אפשר למקד קונים רלוונטיים יותר. המתווכים כולם עובדים למענך ומחפשים את הלקוח המתאים לך ביותר. גם אם יהיו כאלו שיבחרו לא לשתף פעולה, רוב המתווכים מבינים היום, שכדאי לסגור עסקה מהירה כדי להמשיך ולהרוויח גם בעתיד. כולם יוצאים מרוויחים מהעסקה גם בכסף וגם בזמן!

יש לך שאלה? התקשר 04-959-79-89

או

שאלות נפוצות ותשובות

בואו נשים לרגע זכוכית מגדלת על האותיות הקטנות והכוכביות שאף אחד לא אוהב בעמוד זה ריכזנו עבורך תשובות לשאלות הנפוצות ביותר שלקוחות חדשים שואלים אותנו. אנו מאמנים שאתה צריך לקבל את התמונה המלאה לפני שתקבל החלטה.

ממש לא. המערכת יודעת לשאוב את כל הנתונים שיש ברשותך בדוחות אקסל לדורותיהם. אין פרט מידע שיש ברשותך שילך לאיבוד- הרי זה כל הרעיון במערכת שלנו.

זה מעולה. כל ארגון באמת נמדד בהון האנושי שהוא מגייס ומטפח לאורך השנים. יש רק בעיה אחת- אנשים הם לא רובוטים ולא תוכנת מחשב ולכן אין להם את היכולת להימנע מטעויות אנוש. בתחום יזמות הנדל”ן כל טעות כזו: אי חזרה אל לקוח בזמן, אבדן פרטי ההתקשות איתו וכו’, עולה לך כסף, הרבה מאד כסף. אין צורך לספר לך שנדל”ן זו המכירה היקרה ביותר שאדם מבצע בחייו.

נכון. אתה יכול לשלוח מהנייד SMS חינם וללא הגבלה. עם זאת, התהליכים האוטומטיים מקצרים לך את משך ההתעסקות עם התוכנה ומגורמים לך לנצל את הזמן לדבר החשוב ביותר- לסגור עסקאות. דבר נוסף, חוק הספאם מחייב אותך לאפשר הסרה מרשימת תפוצה לכל נמען, רק בעזרת מערכת ה-BMBY תוכל לנהל את זה בצורה מושכלת ומותאמת לדרישות החוק, אחרי הכל אתה עובד בתיווך ולא בשליחת אסמסים…

ראשית, אנו הראשונים להסכים שהמידע שלך זה לב ליבו העסק, זה הדבר הכי חשוב שיש לך. משפט חכם אומר שאפשר לקחת ממך את הנכסים המוחשיים: רכב, דירה, משרדים, אבל את הבלתי מוחשיים: הקשרים עם חוג הלקוחות והידע האדיר שצברת- אף אחד לא ייקח לך. עם זאת, חשוב לזכור: אני מעניקים שירות לכ-2,700 חברות ועסקים מובילים במשק הישראלי, ואני מחויבים לתקני ISO מחמירים בכל הנוגע למידע שלך ושל לקוחות אחרים. אנחנו נותנים שירות! לא עוסקים במידע שלך או של לקוחות אחרים. ובדיוק כמו שאנחנו מחויבים אליך, אתה צריך להיות מחויב אלינו ולא לתת גישה עם שם משתמש והסיסמא לאף אחד בעולם מלבדך.

במערכת קיים ממשק Invoice בו תוכל להפיק חשבוניות וקבלות בקליק אחד!

נכון ומאוד. עם זאת חשוב לזכור, כל עסק שנמצא בצמיחה ובתהליכי למידה ומקסום הביזנס, אין ‘זבנג וגמרנו’. אין קיצורי דרך. זה מחייב אותך להתמדה, נחישות ונכונות ליצור שינוי אמיתי. וזאת כדי שכשניפגש בעתיד, בכנסים, ברמת כוסית אצלך במשרד, בסדנה מקצועית- אתה תגיד לנו: “עכשיו כשהכל מדיד אצלי בעסק אני יודע לזהות איפה אני טוב יותר ואיפה אני צריך להשתפר”. בלי המחויבות שלך- המערכת תישאר ריקה מתוכן.

נכון. הדרכות וליווי מקצועי עולות כסף. נוכל להציע לך אופציה של הדרכה טלפונית ללא תשלום, עם זאת, כוחו של מפגש פרונטלי, עם מדריך מקצועי שיושב במשרדיך ישפר את מיומנויות העובדים בצורה משמעותית.

מספרים עלינו

מעבר לשירות מקצועי, לקוחות bmby זוכים ליחס אישי ואדיב. לפניכם תגובות של כמה מלקוחותינו.

מלא/י את הטופס ונציגינו יחזור אליך במהרה

או התקשר/י 03-5617003
X
צרו קשר עכשיו!
צור קשר עכשיו!